051-36386151-2

دلایل نیاز کسب و کار به اپلیکیشن

۱۳۹۶/۰۶/۱۶
 
541 0

این روزها صاحبان کسب و کار باید بدانند که داشتن یک اپلیکیشن موبایل، کلیدی اساسی برای شتاب دادن به موفقیت شرکت است که باعث بیشتر دیده شدن آن و حتی افزایش وفاداری مشتریان می شود. در این مقاله قصد داریم به دلایلی بپردازیم که به شما می گوید چرا نرم افزار موبایلی برای کسب و کارتان مفید است.
شما برای شناساندن کسب و کار خود در بازار رقابت و اینکه چطور مشتری های خود را پیدا کنید و یا چطور محصول یا سرویس خود را به آنها بفرشید به یک اپلیکیشن نیاز دارید.
اگر به دنبال ارتقا و پیشرفت در کسب و کار خود هستید، اپلیکیشن ها بهترین ابزار هستند.
در نهایت یک اپلیکیشن با شناساندن کسب و کار و برند شما می تواند به وسیله بهتر دیده شدن، وفاداری و دسترسی بهتر، شما را به مشتری های بیشتر و سطح بالاتری برساند.
این روزها استفاده از اپلیکیشن های موبایلی در شرکت های بزرگتر در بین مصرف کنندگان بسیار رایج شده است.
صرفا داشتن یک اپلیکیشن در فروشگاه های آنلاین گوگل پلی و اپ استور می تواند به گسترش کسب و کارتان بیانجامد و در کنار آن به جذب بیشتر مخاطب در بازار منجر شود.
حتی اگر یک مشتری هیچ اطلاعاتی از کسب و کار شما ندارد، با استفاده از اپلیکیشن شما، با کسب و کارتان آشنا می شود. جالب است بدانید، یک اپلیکیشن می تواند باعث کنجکاوی مشتری ها و ترغیب آنها برای دانلود برنامه شما شود.

 1. افزایش مشارکت مشتری

  اپلیکیشن موبایل,چرا نرم افزار موبایلی,نرم افزار موبایلیاپلیکیشن باعث ایجاد یک ارتباط مستقیم بین مشتریان و شرکت می شود؛ به این صورت که آنها می توانند برای به دست آوردن اطلاعاتی از قبیل اطلاعات تماس، وضعیت سفارش یا وقت ملاقات به اپلیکیشن مراجعه کنند.
  علاوه بر این می توانید مشتری های خود را از تخفیفات آگاه کنید یا برای مشتریانی که به مدت چند روز یا چند هفته وارد برنامه نشده اند پیامی به عنوان یادآوری (نوتیفیکیشن) بفرستید.
  با مشتری خود صادقانه در ارتباط باشید و متعهد شوید که به آنها اهمیت می دهید، آن هم به گونه ای که برایشان قابل رویت باشد. این روش، مسیر راحتی برای فروش محصول شما فراهم و به نوبه خود مشتری را جذب می کند.
  اپلیکیشن باعث راحتی بیشتر مشتری می شود و این حس را به آنها منتقل می کند که با شرکت شما در ارتباطند؛ اینجاست که ارتباط متقابل بین شرکت و مشتری به وجود می آید. به طور مشابه، می توان گفت اپلیکشین باید باعث ایجاد این حس در مشتری بشود که خود شرکت نیز با باز کردن موتورهای جستجو مخالف بوده و به همین دلیل می باشد که نرم افزار موبایلی شرکت را طراحی و عرضه کرده است.
  تحقیقات نشان می دهند که بر اساس جستجوهای کاربران، می توان به میزان وفاداری، و حتی علایق آنها پی برد. همچنین اپلیکیشن می تواند با اضافه کردن قابلیت شخصی سازی، میزان رضایتمندی کاربران را افزایش دهد.
  یادتان نرود هنگامی که در حال به روزرسانی برنامه هستید یا باگ ها را رفع می کنید، به مشتریان خود این اجازه را بدهید که در گوگل پلی یا اپ استور نظرات خود را ارائه دهند.

 2. وفاداری مشتری

  پیشرفت در کسب و کار,گسترش کسب و کار,نرم افزار کسب و کار
  هنگامی که مشتری به دنبال یک محصول مشخص می گردد، احتمالا قیمت های مشابه که رقبای شما ارائه می دهند را نیز می سنجد، اینجاست که اگر شما یک کاتالوگ از اپلیکیشن انحصاری کسب و کار خود در اختیار آنها بگذارید، شانس فروش محصولتان را افزایش می دهید، حتی اگر رقیبتان محصول را با قیمت کمتری به فروش برساند.

  به طور مشابه، یک برنامه ایده آل که به سادگی پیاده سازی شده است، می توانند فروش مکرر محصول شما را تضمین کند. این کار، گاهی با تشویق مشتری به خرید در همان لحظه، به جای خرید در آینده آن هم با تخفیف عملی می شود.

 3. کنترل بهتر

  کسب و کار اینترنتی در ایران,اپلیکیشن موبایل,چرا نرم افزار موبایلیاپلیکیشن های موبایل به طور انحصاری کمپانی شما را معرفی می کنند.

  در اپلیکیشن موبایل، شما می توانید آزادانه و بدون نگرانی از سوی رقیبان، محصول خود را تبلیغ کنید.

  وقتی که اپلیکیشن از صفر تا صد به درستی طراحی شده باشد، می تواند به یک فروشگاه تبدیل شود؛ به گونه ای که تمام نیازهای مشتریان را تامین کند.

  نکته مثبت این قضیه این است که، شاید دیگر شرکت ها علاقمند به تبلیغ خدمات خود در اپلیکیشن شما شوند که همین مورد سه مزیت برای اپلیکشین شما، به همراه دارد:

  ۱) می توانید آزادانه هزینه تبلیغات را تعیین کنید.

  ۲) تبلیغ سایر شرکت ها در پلتفرم شما، برایتان حس قدرت در بازار را به ارمغان می آورد.

 4. قابلیت مشاهده آنلاین

  نرم افزار موبایلی,پیشرفت در کسب و کار,گسترش کسب و کاریک مزیت بزرگ در داشتن اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار شما که معمولا نادیده گرفته می شود، سئو یا بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو می باشد. زیرا تلفن های هوشمند توسط اپلیکیشن ها، اداره می شوند، که همین اپلیکیشن ها توسط گوگل پلی و اپ استور سنجیده و در این بازارها قرار می گیرند. در اینجا نرم افزار کسب و کار شما هم شامل این قضیه می شود.

  هنگامی که مشتری، سرویس یا محصول مورد نیاز خود را جست و جو می کند، اپلیکیشن شما به او پیشنهاد داده می شود، که این باعث رنک بالاتر، افزایش لینک های خروجی و ورودی و در نهایت منجر به مذاکرات بیشتر می شود.

  یک اپلیکیشن بی نقص باعث ترقی در کسب و کار شما می شود اما یک اپلیکیشن توسعه نیافته می تواند به کسب و کار شما صدمه بزند و تصورات بدی ایجاد نماید.

  قبل از انجام توسعه، از ارزش برنامه برای مشتری مطمئن شوید اما اگر اپلیکیشن شما ارزشی برای مشتریان نداشته باشد، این کار بی فایده است.

  وقتی به یک باره ارزش کار شما تحت تاثیر قرار می گیرد که اپلیکیشن شما، با استفاده از سئو باعث پیشرفت کسب و کار شما شود و این، متقابلا بین شما و مشتریانتان باعث ایجاد وفاداری شده و همچنین شهرت نام تجاری شما و … را به دنبال دارد.

  این را بدانید که پیشرفت در کار هیچ حد و مرزی ندارد و کسب و کار اینترنتی در ایران هم از این قضیه مستثنی نیست. پس از همین حالا شروع به متحول کردن کسب و کارتان نمایید.