051-36386151-2

لیست سوالات متداول

لیستی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید
 • سوال شماره 1
  چرا کسب و کارمان به اپلیکیشن نیاز دارد؟
  پاسخ

  چند سالی است که بازار تلفن های همراه بسیار داغ شده است به گونه ای که صاحبان کسب و کار به فکر در نظر گرفتن اپلیکیشن برای افزایش راندمان کسب و کار خود افتاده اند. نکته ای غیر قابل انکار است، از بین رفتن شیوه های سنتی کسب و درآمد در سال های آینده است و در این میان کسانی سود می کنند که از همین حالا برای بیزینس خود اپلیکیشنی در نظر می گیرند.

 • سوال شماره 2
  چرا کسب و کارمان به وب سایت نیاز دارد؟
  پاسخ

  وب سایت های کاری امروزه به امری عادی در کسب و کارها تبدیل شده اند و کمتر برند یا بیزینسی را می بینید که وب سایت نداشته باشد. این امر، کاملا بدیهی است که داشتن یک وب سایت حرفه ای و زیبا در روند موفقیت در کسب و کار بسیار موثر است.

 • سوال شماره 3
  چرا محتوای وب سایت باید کاملا تولیدی باشد؟
  پاسخ

  محتوای تولیدی در یک وب سایت یکی از اصلی ترین عوامل موثر در سئو و بهینه سازی سایت است که در صورت رعایت نکردن آن با جریمه روبرو می شویم. چه خوب است که تولید محتوای وب سایت خود را به تیمی حرفه ای و با حصوله در تولید محتوا سپرد تا در کنار کیفیت مناسب بخش های مختلف وب سایت، محتوایی منحصر به فرد داشته باشیم.

 • سوال شماره 4
  هزینه طراحی و توسعه در پروژه ها چگونه است؟
  پاسخ

  هزینه طراحی و توسعه اپلیکیشن و وب سایت، کاملا موضوعی متغیر است و به سلیقه مشتری بستگی دارد. به گونه ای که با افزایش ویژگی های پروژه تولیدی، به طبع هزینه آن نیز تغییر می کند.