051-36386151-2
 • موبایل

  ما در دوره ای به سر می بریم که دیگر کسب و کاری وجود ندارد که بدون داشتن یک اپلیکیشن مناسب، به سوددهی بالا و موفقیت رسیده باشد. این بدان معناست که دستگاه های هوشمند همراه بسیار فراگیر شده اند، به همین دلیل باید در کسب و کار خود به دنبال مدرن سازی و ایجاد تحول باشید. در همین راستا، گروه نرم افزاری ققنوس، انواع خدمات طراحی و توسعه اپلیکیشن را به بهترین نحو به مشتریان و صاحبان کسب و کار ارائه می دهد و زمینه ساز تجربه ای نو به همراه پیشرفت روزآفزون در کسب و کار می باشد.

 • وب سایت

  وب سایت ها، ویترین برند و یا کسب و کار شما هستند. چه خوب است این ویترین را به خوبی تزئین کنید و با زیرساختی قوی، محصول و خدمت خود را برای مشتریان و مخاطبان به نمایش بگذارید. گروه نرم افزاری ققنوس با به کارگیری متد روز دنیا در طراحی و توسعه وب سایت، قدمی بزرگ در این حوزه برداشته است، و همواره برای خدمتگذاری به شما عزیزان اعلام آمادگی می کند.

 • هوشمندسازی کسب و کار

  به کارگیری روش های وابسته به دنیال دیجیتال و فناوری اطلاعات در کسب و کار، امری بسیار ضروری است و در این دهه بیش از پیش به آن توجه شده است و کاملا مشخص است که از ملزومات راه اندازی یک بیزینس به شمار می آید. گروه نرم افزاری ققنوس با افتخار اعلام می کند که، می تواند کمک شایان به صاحبان مشاغل و کسب و کار در راه بنماید تا شروعی طوفانی داشته باشند و یا شاهد پیشرفت در کار خود شوند.

 • تولید محتوا

  همگی می دانیم که وب سایت برای کسب و کارمان، نقش ویترینی برای نمایش محصولات و خدمات را دارد. اما در این ویترین چه چیزی به عنوان خدمات قرار می گیرد؟ بله محتوا! محتوا یکی از مهمترین بخش های وب سایت است که به معرفی خود ما، خدمات ما و یا هر نوع مطلب دیگر می پردازد. تیم ققنوس، با استفاده از روش های به روز در تولید محتوای تعاملی با کاربر آن هم با توجه به مباحث سئو، اقدام به خدمت رسانی می کند و محتوای کاملا بهینه را در اختیار شما قرار می دهد.

 • دیجیتال مارکتینگ

  این روزها استفاده از رسانه های دیجیتالی و مجازی در امر بازاریابی، در حال جایگزینی روش سنتی آن است، به گونه ای که دیگر بازاریابان نیاز به حضور فیزیکی برای تبلیغ و معرفی محصول و خدمت خود به مشتریان ندارند. در همین راستا، باید روش صحیح این نوع از بازاریابی را آموخت و به درستی و به سود کسب و کار خود از آن استفاده کرد. گروه ققنوس با مطالعات بسیار و کسب تجربه فراوان در این حوزه، اقدام به مشاوره و انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما عزیزان می نماید به گونه ای که بتوانید برند خود را در فضای مجازی نیز، صاحب اسم و رسم کنید.